بیمارستان صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،پزشکان بیمارستان شهید صدوقی اصفهان،نوبت دهی پزشکان درمانگاه بیمارستان شهید صدوقی اصفهان

سخن ریاست

با آرزوی صحت و سلامت، بسیار خرسندیم که خداوند منان توفیق خدمات رسانی و ایفای نقش موثر در ارتقای سلامت شما و عزیزانتان را به ما عطا کرده است. به شکرانه این نعمت، تمامی تلاش پزشکان و کارکنان بیمارستان شهید آیت الله صدوقی، ارائه خدمات مراقبت سلامت باکیفیت، ایمن و روزآمد در محیطی آرام و مزین به ارزشهای اخلاقی و اسلامی خواهد بود. آرمان و چشم انداز مطلوبی که در سال‌های پیشرو، انشاء الله در سایه توجهات امام عصر (عج) در پی تحقق آن هستیم، دستیابی به "الگوی نگین بیمارستان های سپاه و بیمارستانی تراز اول در سطح بیمارستان های شهر و استان اصفهان" می‌باشیم. بدون شک دستیابی به این چشم انداز و افق بلند بدون تعامل، همکاری و مشارکت فعال شما عزیزان و سایر ذینفعان‌ محقق نمی‌گردد. لذا تقاضا داریم با بیان نقطه نظرات و ارائه پیشنهادات کاربردی خود ، مجموعه ما را در دستیابی به این هدف والا یاری نمایید.

دکتر سیدرضا مرتضویان

مسئول بیمارستان شهید آیت الله صدوقی اصفهان

درباره‌ی bshse_ir

همچنین ببینید

افتخارات

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهید آیت الله صدوقی اصفهان سازمان ملی مردم نهاد خیریه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + چهار =

مسایل شرعی

اطلاع رسانی ها

همزمان با آغاز هفته ملی بدون دخانیات ، درمانگاه روانشناسی این مرکز درمانی در راستای ارتقا سطح سلامت جامعه و مراجعین گرامی اقدام به ارائه مشاوره ویژه ترک دخانیات نموده است.
لازم به ذکر است هزینه مشاوره برای دارندگان بیمه نیروهای مسلح رایگان و برای سایر بیمه ها با ۲۰ درصد تخفیف ارائه خواهد شد.


اطلاع رساني هاي درمانگاه


درمانگاه آقاي دكتر سروش زاده متخصص طب سنتي هر روز صبح فعال است.


درمانگاه خانم دكتر محمودي متخصص گوش و حلق و بيني يكشنبه صبح و چهارشنبه عصر فعال است.


درمانگاه خانم دكتر صمدي فوق تخصص غدد و متابوليسم و ديابت در روزهاي شنبه و دوشنبه عصر فعال است.


کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان
کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان

رفتن به برنامه پزشكان نوبت دهي پزشكان