بیمارستان صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،پزشکان بیمارستان شهید صدوقی اصفهان،نوبت دهی پزشکان درمانگاه بیمارستان شهید صدوقی اصفهان
رتبه درجه یک بیمارستان صدوقی اصفهان

راه اندازی فاز دوم بیمارستان سیار حاد تنفسی در اصفهان

بیمارستان سیار تخصصی شهید آیت الله صدوقی اصفهان
بیمارستان سیار تخصصی شهید آیت الله صدوقی اصفهان

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی در آیین افتتاح فاز دوم بیمارستان سیار تخصصی شهید آیت الله صدوقی در سپاهان‌شهر اصفهان گفت:

افتتاح فاز دوم این مجموعه خدماتی، بهداشتی و درمانی ، گام دیگری در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک و مشارکت نیروهای مسلح به نظام سلامت کشور و مبتنی بر ماهیت مردم‌یار است.

وی افزود: کنار انجام دقیق و پیگیرانه و شبانه‌روزی همه اقدامات لازم برای انجام هرچه بهتر و مؤثرتر مأموریت‌های ذاتی، امنیتی، دفاعی و نظامی و به‌روزرسانی قدرت بازدارندگی، مردم‌یاری و خدمت به آنان را بخشی از ذات و ماهیت خود می‌دانیم.

سردار پاکپور ادامه داد: امروز در حوزه نظامی و دفاعی قدرت بزرگ بازدارنده و پشتوانه قدرتمند و اطمینان‌بخش امنیت مردم و نظام اسلامی در منطقه هستیم.

 وی تصریح کرد: ما همانند همه ادوار انقلاب و امروز قوی‌تر از گذشته، در حوزه‌های گوناگون خدمت‌رسانی به مردم حاضر است و همچنان از ظرفیت‌های خود برای انجام این رسالت بهره می‌گیرد و دوشادوش همه خادمان ملت، در میدان خدمت آماده و حاضر است.

همچنین ببینید

حضور سردار سلامی درجلسه ستاد استانی کرونا

سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز به اصفهان سفر کرد؛ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.