بیمارستان صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،پزشکان بیمارستان شهید صدوقی اصفهان،نوبت دهی پزشکان درمانگاه بیمارستان شهید صدوقی اصفهان
روز پرستار 1401تلفن ضروری بیمارستان صدوقی،استخدام پرستار بیمارستان صدوقی،جذب و استخدام،پرستار در اصفهان،جذب پرستار،بیمارستان صدوقی،کادر پرستار اصفهان،استخدام بیمارستان صدوقی،استخدام نیرو در بیمارستان اصفهان
رتبه درجه یک بیمارستان صدوقی اصفهان

بیمارستان سیار صدوقی اصفهان روزانه به ۲ هزار نفر از زلزله‌زدگان خدمت‌رسانی می‌کند

رئیس بیمارستان شهید صدوقی با بیان اینکه پیش‌بینی ما این است که روزانه به حدود ۲ هزار نفر از مردم زلزله‌زده خدمات ارائه کنیم گفت: براساس نیاز منطقه و مردم تا زمانی که نیاز باشد بیمارستان مستقر است و از طرف ما هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد.

سید رضا مرتضویان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: بیمارستان سیار شهید صدوقی توسط ۱۶ تریلر کفی‌دار، دو کامیون دارای یخچال و دو دستگاه آمبولانس به منطقه سرپل‌ذهاب منتقل شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

وی پیرامون خدماتی که این بیمارستان ارائه می‌دهد، تصریح کرد: این بیمارستان شامل دو بخش اورژانس خواهران و دو بخش اورژانس برادران، دو بخش بستری خواهران و برادران، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، DSR، اتاق عمل، زایشگاه، ریکاوری و درمانگاه‌های مختلف است.

رئیس بیمارستان شهید صدوقی اصفهان گفت: حدود ۹۵ پزشک و دستیار در درمانگاه‌های تخصصی شامل درمانگاه ارتوپدی، داخلی، زنان و عمومی خواهران و برادران به مردم مناطقه زلزله زده کرمانشاه ارائه خدمات می‌کنند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی ما این است که روزانه به حدود ۲ هزار نفر از مردم زلزله زده خدمات ارائه کنیم، خاطرنشان کرد: براساس نیاز منطقه و مردم تا زمانی که نیاز باشد بیمارستان در آنجا مستقر است و از طرف ما هیچ محدودیت زمانی برای خدمات‌رسانی وجود ندارد.

همچنین ببینید

هفته سلامت مردان 1400

هفته سلامت مردان

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شعار هفته ملی سلامت مردان ایران (سما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *