بیمارستان صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،پزشکان بیمارستان شهید صدوقی اصفهان،نوبت دهی پزشکان درمانگاه بیمارستان شهید صدوقی اصفهان

بیمارستان سیار صدوقی اصفهان روزانه به ۲ هزار نفر از زلزله‌زدگان خدمت‌رسانی می‌کند

رئیس بیمارستان شهید صدوقی با بیان اینکه پیش‌بینی ما این است که روزانه به حدود ۲ هزار نفر از مردم زلزله‌زده خدمات ارائه کنیم گفت: براساس نیاز منطقه و مردم تا زمانی که نیاز باشد بیمارستان مستقر است و از طرف ما هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد.

سید رضا مرتضویان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: بیمارستان سیار شهید صدوقی توسط 16 تریلر کفی‌دار، دو کامیون دارای یخچال و دو دستگاه آمبولانس به منطقه سرپل‌ذهاب منتقل شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

وی پیرامون خدماتی که این بیمارستان ارائه می‌دهد، تصریح کرد: این بیمارستان شامل دو بخش اورژانس خواهران و دو بخش اورژانس برادران، دو بخش بستری خواهران و برادران، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، DSR، اتاق عمل، زایشگاه، ریکاوری و درمانگاه‌های مختلف است.

رئیس بیمارستان شهید صدوقی اصفهان گفت: حدود 95 پزشک و دستیار در درمانگاه‌های تخصصی شامل درمانگاه ارتوپدی، داخلی، زنان و عمومی خواهران و برادران به مردم مناطقه زلزله زده کرمانشاه ارائه خدمات می‌کنند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی ما این است که روزانه به حدود 2 هزار نفر از مردم زلزله زده خدمات ارائه کنیم، خاطرنشان کرد: براساس نیاز منطقه و مردم تا زمانی که نیاز باشد بیمارستان در آنجا مستقر است و از طرف ما هیچ محدودیت زمانی برای خدمات‌رسانی وجود ندارد.

درباره‌ی bshse_ir

همچنین ببینید

گزارش مستند تصویری از بیمارستان سیار شهید صدوقی اصفهان

به نام خدا. در این ویدئو،گزارش مختصری از خدمات رسانی بزرگترین بیمارستان سیار و تمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =

مسایل شرعی

اطلاع رسانی ها

همزمان با آغاز هفته ملی بدون دخانیات ، درمانگاه روانشناسی این مرکز درمانی در راستای ارتقا سطح سلامت جامعه و مراجعین گرامی اقدام به ارائه مشاوره ویژه ترک دخانیات نموده است.
لازم به ذکر است هزینه مشاوره برای دارندگان بیمه نیروهای مسلح رایگان و برای سایر بیمه ها با ۲۰ درصد تخفیف ارائه خواهد شد.


اطلاع رساني هاي درمانگاه


درمانگاه آقاي دكتر سروش زاده متخصص طب سنتي هر روز صبح فعال است.


درمانگاه خانم دكتر محمودي متخصص گوش و حلق و بيني يكشنبه صبح و چهارشنبه عصر فعال است.


درمانگاه خانم دكتر صمدي فوق تخصص غدد و متابوليسم و ديابت در روزهاي شنبه و دوشنبه عصر فعال است.


کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان
کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان

رفتن به برنامه پزشكان نوبت دهي پزشكان