بیمارستان صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،پزشکان بیمارستان شهید صدوقی اصفهان،نوبت دهی پزشکان درمانگاه بیمارستان شهید صدوقی اصفهان
رتبه درجه یک بیمارستان صدوقی اصفهان

بیمارستان سیار صدوقی اصفهان روزانه به ۲ هزار نفر از زلزله‌زدگان خدمت‌رسانی می‌کند

رئیس بیمارستان شهید صدوقی با بیان اینکه پیش‌بینی ما این است که روزانه به حدود ۲ هزار نفر از مردم زلزله‌زده خدمات ارائه کنیم گفت: براساس نیاز منطقه و مردم تا زمانی که نیاز باشد بیمارستان مستقر است و از طرف ما هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد.

سید رضا مرتضویان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: بیمارستان سیار شهید صدوقی توسط ۱۶ تریلر کفی‌دار، دو کامیون دارای یخچال و دو دستگاه آمبولانس به منطقه سرپل‌ذهاب منتقل شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

وی پیرامون خدماتی که این بیمارستان ارائه می‌دهد، تصریح کرد: این بیمارستان شامل دو بخش اورژانس خواهران و دو بخش اورژانس برادران، دو بخش بستری خواهران و برادران، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، DSR، اتاق عمل، زایشگاه، ریکاوری و درمانگاه‌های مختلف است.

رئیس بیمارستان شهید صدوقی اصفهان گفت: حدود ۹۵ پزشک و دستیار در درمانگاه‌های تخصصی شامل درمانگاه ارتوپدی، داخلی، زنان و عمومی خواهران و برادران به مردم مناطقه زلزله زده کرمانشاه ارائه خدمات می‌کنند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی ما این است که روزانه به حدود ۲ هزار نفر از مردم زلزله زده خدمات ارائه کنیم، خاطرنشان کرد: براساس نیاز منطقه و مردم تا زمانی که نیاز باشد بیمارستان در آنجا مستقر است و از طرف ما هیچ محدودیت زمانی برای خدمات‌رسانی وجود ندارد.

درباره‌ی bshse_ir

همچنین ببینید

جشن عید غدیر

برگزاری جشن عید غدیر در بیمارستان شهید صدوقی اصفهان با حضور خادمین حرم رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.

مسایل شرعی

اطلاع رسانی ها

اطلاع رسانی های درمانگاه


کلینیک زنان و زایمان بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهید صدوقی با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی آمادگی برای زایمان به صورت حضوری نموده است. مادران باردار می توانند از حدود هفته ی ۲۰ بارداری در این کلاس ها شرکت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از روزها و ساعت کلاس و همچنین ثبت نام در کلاس های آموزشی می توانید هر روز صبح از ساعت ۸ الی ۹ با تلفن ۳۲۹۱۳۰۱۸ تماس بگیرید.

درمانگاه آقای دکتر سروش زاده متخصص طب سنتی هر روز صبح فعال است.

درمانگاه خانم دکتر صمدی فوق تخصص غدد و متابولیسم و دیابت در روزهای شنبه و دوشنبه عصر فعال است.


کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان
کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان


رفتن به برنامه پزشکان نوبت دهی پزشکان