بیمارستان صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،پزشکان بیمارستان شهید صدوقی اصفهان،نوبت دهی پزشکان درمانگاه بیمارستان شهید صدوقی اصفهان
رتبه درجه یک بیمارستان صدوقی اصفهان

بیمارستان سیار صدوقی اصفهان روزانه به ۲ هزار نفر از زلزله‌زدگان خدمت‌رسانی می‌کند

رئیس بیمارستان شهید صدوقی با بیان اینکه پیش‌بینی ما این است که روزانه به حدود ۲ هزار نفر از مردم زلزله‌زده خدمات ارائه کنیم گفت: براساس نیاز منطقه و مردم تا زمانی که نیاز باشد بیمارستان مستقر است و از طرف ما هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد.

سید رضا مرتضویان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان اظهار داشت: بیمارستان سیار شهید صدوقی توسط ۱۶ تریلر کفی‌دار، دو کامیون دارای یخچال و دو دستگاه آمبولانس به منطقه سرپل‌ذهاب منتقل شد و فعالیت خود را آغاز کرد.

وی پیرامون خدماتی که این بیمارستان ارائه می‌دهد، تصریح کرد: این بیمارستان شامل دو بخش اورژانس خواهران و دو بخش اورژانس برادران، دو بخش بستری خواهران و برادران، آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، DSR، اتاق عمل، زایشگاه، ریکاوری و درمانگاه‌های مختلف است.

رئیس بیمارستان شهید صدوقی اصفهان گفت: حدود ۹۵ پزشک و دستیار در درمانگاه‌های تخصصی شامل درمانگاه ارتوپدی، داخلی، زنان و عمومی خواهران و برادران به مردم مناطقه زلزله زده کرمانشاه ارائه خدمات می‌کنند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی ما این است که روزانه به حدود ۲ هزار نفر از مردم زلزله زده خدمات ارائه کنیم، خاطرنشان کرد: براساس نیاز منطقه و مردم تا زمانی که نیاز باشد بیمارستان در آنجا مستقر است و از طرف ما هیچ محدودیت زمانی برای خدمات‌رسانی وجود ندارد.

همچنین ببینید

هفته دفاع مقدس

روایتگری هفته دفاع مقدس

بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس سخنرانی دکتر علی رضا مهاجری پیش کسوت دوران دفاع مقدس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.