بیمارستان صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،پزشکان بیمارستان شهید صدوقی اصفهان،نوبت دهی پزشکان درمانگاه بیمارستان شهید صدوقی اصفهان

آمادگی بیمارستان صدوقی اصفهان برای ارائه خدمات در خوزستان/ بیمارستان صحرایی 32 تخته در پلدختر مستقر شد

رئیس بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان گفت: یک بیمارستان 32 تخته با مدیریت بیمارستان کرمانشاه و کمک نیروهای بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان در پلدختر دایر کردیم.

سید رضا مرتضویان در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بیمارستان صحرایی شهید آیت الله صدوقی اصفهان تا سه روز گذشته در منطقه در آق‌قلا مستقر بود که با تثبیت وضعیت و اعلام مسئولان استان گلستان مبنی بر توانمندی در ارائه خدمات جمع آوری شد.

رئیس بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان تصریح کرد: ام ار آی، داروخانه، موتور برق و سرویس بهداشتی و سایر وسایلی که در آنجا مستقر بود را به پل‌دختر منتقل کردیم.

وی افزود: منطقه قسمت غربی رودخانه در شهر پل‌دختر بیشترین آسیب را دیده که در آن جا و با مشارکت بیمارستان امام حسین(ع) کرمانشاه که متعلق به بهداری نیروی زمینی سپاه است، یک بیمارستان 32 تخته با مدیریت بیمارستان کرمانشاه و کمک نیروهای بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان دایر کردیم.

مرتضویان ادامه داد: در این بیمارستان ام آر ای، سی‌تی‌اسکن و داروخانه را ما کمک می‌کنیم و نیروهای بیمارستان امام حسین(ع) کرمانشاه هم بخش اورژانس و بستری را ارائه می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی بهداشت و درمان نیروهای مسلح استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: اکنون هم این آمادگی و نیروی انسانی را داریم تا در صورتی که در استان خوزستان نیاز باشد در این استان هم فعالیت کنیم.

درباره‌ی bshse_ir

همچنین ببینید

گزارش مستند تصویری از بیمارستان سیار شهید صدوقی اصفهان

به نام خدا. در این ویدئو،گزارش مختصری از خدمات رسانی بزرگترین بیمارستان سیار و تمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 8 =

مسایل شرعی

اطلاع رسانی ها

همزمان با آغاز هفته ملی بدون دخانیات ، درمانگاه روانشناسی این مرکز درمانی در راستای ارتقا سطح سلامت جامعه و مراجعین گرامی اقدام به ارائه مشاوره ویژه ترک دخانیات نموده است.
لازم به ذکر است هزینه مشاوره برای دارندگان بیمه نیروهای مسلح رایگان و برای سایر بیمه ها با ۲۰ درصد تخفیف ارائه خواهد شد.


اطلاع رساني هاي درمانگاه


درمانگاه آقاي دكتر سروش زاده متخصص طب سنتي هر روز صبح فعال است.


درمانگاه خانم دكتر محمودي متخصص گوش و حلق و بيني يكشنبه صبح و چهارشنبه عصر فعال است.


درمانگاه خانم دكتر صمدي فوق تخصص غدد و متابوليسم و ديابت در روزهاي شنبه و دوشنبه عصر فعال است.


کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان
کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان

رفتن به برنامه پزشكان نوبت دهي پزشكان