بیمارستان صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،پزشکان بیمارستان شهید صدوقی اصفهان،نوبت دهی پزشکان درمانگاه بیمارستان شهید صدوقی اصفهان
رتبه درجه یک بیمارستان صدوقی اصفهان

آمادگی بیمارستان صدوقی اصفهان برای ارائه خدمات در خوزستان/ بیمارستان صحرایی ۳۲ تخته در پلدختر مستقر شد

رئیس بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان گفت: یک بیمارستان ۳۲ تخته با مدیریت بیمارستان کرمانشاه و کمک نیروهای بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان در پلدختر دایر کردیم.

سید رضا مرتضویان در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بیمارستان صحرایی شهید آیت الله صدوقی اصفهان تا سه روز گذشته در منطقه در آق‌قلا مستقر بود که با تثبیت وضعیت و اعلام مسئولان استان گلستان مبنی بر توانمندی در ارائه خدمات جمع آوری شد.

رئیس بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان تصریح کرد: ام ار آی، داروخانه، موتور برق و سرویس بهداشتی و سایر وسایلی که در آنجا مستقر بود را به پل‌دختر منتقل کردیم.

وی افزود: منطقه قسمت غربی رودخانه در شهر پل‌دختر بیشترین آسیب را دیده که در آن جا و با مشارکت بیمارستان امام حسین(ع) کرمانشاه که متعلق به بهداری نیروی زمینی سپاه است، یک بیمارستان ۳۲ تخته با مدیریت بیمارستان کرمانشاه و کمک نیروهای بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان دایر کردیم.

مرتضویان ادامه داد: در این بیمارستان ام آر ای، سی‌تی‌اسکن و داروخانه را ما کمک می‌کنیم و نیروهای بیمارستان امام حسین(ع) کرمانشاه هم بخش اورژانس و بستری را ارائه می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی بهداشت و درمان نیروهای مسلح استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: اکنون هم این آمادگی و نیروی انسانی را داریم تا در صورتی که در استان خوزستان نیاز باشد در این استان هم فعالیت کنیم.

درباره‌ی bshse_ir

همچنین ببینید

جشن عید غدیر

برگزاری جشن عید غدیر در بیمارستان شهید صدوقی اصفهان با حضور خادمین حرم رضوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.

مسایل شرعی

اطلاع رسانی ها

اطلاع رسانی های درمانگاه


کلینیک زنان و زایمان بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهید صدوقی با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی آمادگی برای زایمان به صورت حضوری نموده است. مادران باردار می توانند از حدود هفته ی ۲۰ بارداری در این کلاس ها شرکت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر از روزها و ساعت کلاس و همچنین ثبت نام در کلاس های آموزشی می توانید هر روز صبح از ساعت ۸ الی ۹ با تلفن ۳۲۹۱۳۰۱۸ تماس بگیرید.

درمانگاه آقای دکتر سروش زاده متخصص طب سنتی هر روز صبح فعال است.

درمانگاه خانم دکتر صمدی فوق تخصص غدد و متابولیسم و دیابت در روزهای شنبه و دوشنبه عصر فعال است.


کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان
کلینیک زخم درمانگاه بیمارستان صدوقی اصفهان


رفتن به برنامه پزشکان نوبت دهی پزشکان