بیمارستان صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،بیمارستان شهید صدوقی،پزشکان بیمارستان شهید صدوقی اصفهان،نوبت دهی پزشکان درمانگاه بیمارستان شهید صدوقی اصفهان
رتبه درجه یک بیمارستان صدوقی اصفهان

آمادگی بیمارستان صدوقی اصفهان برای ارائه خدمات در خوزستان/ بیمارستان صحرایی ۳۲ تخته در پلدختر مستقر شد

رئیس بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان گفت: یک بیمارستان ۳۲ تخته با مدیریت بیمارستان کرمانشاه و کمک نیروهای بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان در پلدختر دایر کردیم.

سید رضا مرتضویان در گفت‌وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: بیمارستان صحرایی شهید آیت الله صدوقی اصفهان تا سه روز گذشته در منطقه در آق‌قلا مستقر بود که با تثبیت وضعیت و اعلام مسئولان استان گلستان مبنی بر توانمندی در ارائه خدمات جمع آوری شد.

رئیس بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان تصریح کرد: ام ار آی، داروخانه، موتور برق و سرویس بهداشتی و سایر وسایلی که در آنجا مستقر بود را به پل‌دختر منتقل کردیم.

وی افزود: منطقه قسمت غربی رودخانه در شهر پل‌دختر بیشترین آسیب را دیده که در آن جا و با مشارکت بیمارستان امام حسین(ع) کرمانشاه که متعلق به بهداری نیروی زمینی سپاه است، یک بیمارستان ۳۲ تخته با مدیریت بیمارستان کرمانشاه و کمک نیروهای بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی اصفهان دایر کردیم.

مرتضویان ادامه داد: در این بیمارستان ام آر ای، سی‌تی‌اسکن و داروخانه را ما کمک می‌کنیم و نیروهای بیمارستان امام حسین(ع) کرمانشاه هم بخش اورژانس و بستری را ارائه می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی بهداشت و درمان نیروهای مسلح استان اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: اکنون هم این آمادگی و نیروی انسانی را داریم تا در صورتی که در استان خوزستان نیاز باشد در این استان هم فعالیت کنیم.

همچنین ببینید

هفته سلامت مردان 1400

هفته سلامت مردان

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شعار هفته ملی سلامت مردان ایران (سما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *